ZAWIADOMIENIE / POWOŁANIE WARMIŃSKO – MAZURSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie zawiadamia, iż w dniu 13.10.2015r. w Białymstoku o godzinie 10:30 odbędzie się mecz mistrzowski kadry W-M ZPN rocznika 2003 z reprezentacją Podlaskiego ZPN, na który zostali powołani następujący zawodnicy: Aleks Łęcki   Wojtek Prokop

Wyżej wymienieni winni zabrać ze sobą aktualną kartę zdrowia, sprzęt sportowy odpowiedni do pory roku / buty piłkarskie na boisko naturalne i sztuczne / dowód osobisty, legitymację szkolną. Zbiórka zawodników: dnia 12 października br. (poniedziałek) o godzinie 13:30, STADION OSIR PRZY UL. PIŁSUDSKIEGO 69A W OLSZTYNIE, SIEDZIBA W-M ZPN. W dniu 13 października br. po meczach mistrzowskich nasze kadry jadą oglądać mecz towarzyski Reprezentacji Polski U-21 z Reprezentacją Rumunii o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku.