BADANIA I DOKUMENTY

Karta zawodnika Olimpii będzie uzyskiwała nową ważność przed każdą rundą rozgrywek (znaczek z tyłu karty). Dokument odbieramy w siedzibie klubu przy ul. Moniuszki w poniedziałki, środy czwartki, piątki w godz. 16.30 - 18.00

Nr Zawodnika (EXTRANET) PZPN- Aby zostać zawodnikiem Olimpii i móc reprezentować klub w rozgrywkach mistrzowskich należy wypełnić wszystkie dokumenty podczas zapisywania się do klubu, łącznie z doniesieniem swojego zdjęcia i złożeniem podpisów przez przedstawicieli ustawowych dla zawodników niepełnoletnich pod FORMULARZEM REJESTRACYJNYM ZAWODNIKA(EXTRANET) PZPN.

Sprawy te załatwiamy w siedzibie klubu przy ul. Moniuszki w poniedziałki, środy, czwartki, piątki w godz. 16.30 - 18.00

BadaniaSportowo-Lekarskie:

Jednym z wymogów przed rozegraniem meczu jest posiadanie ważnych badań sportowo-lekarskich. Każdy musi sam pilnować dat kolejnego badania, bo nieważna karta to zakaz gry (sędzia sprawdza karty przed każdym meczem). Prosimy na tydzień przed końcem ważności badań brać karty od trenerów i odnosić je po zrobieniu badań.

Zawodnik który pierwszy raz wybiera się do lekarza sportowego powinien

najpierw pójść do lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie do

LEKARZA SPORTOWEGO.

Badania wykonujemy w przychodni sportowej:

Elbląg ul. Królewiecka 15

Wiadomości (utwórz nową)